Αγαπητό Cretalive,
Ο κύριος αυτός με το τεράστιο αυτοκίνητο, έχει πάρκινγκ καβάτζα, στην Όαση, μέσα στην εσοχή που προορίζεται για τα λεωφορεία.
Προκαλεί με τον ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ κάθε φορά.
Τροχαία, Αστυνομία ασχολούνται;
Πήραμε την Δημοτική Αστυνομία στις 4:30 και μας είπαν πως θα πάνε...Μετά πήραμε πριν 40 λεπτά που ήταν ακόμα εκεί και όταν το σήκωσε η ίδια και της είπαμε πως είναι ακόμα εκεί ...λέει «Και Που να πάει ;; Ξέρουμε ποιος το και του έχουμε κόψει κλήση παλιότερα και του το έχουμε πει ...θα ενημερώσω τους συναδέλφους ξανα ...»