Αγαπητό Cretalive,
Από την μια πλευρά "υπερηφανευόμαστε" που στην Κρήτη έχουμε μεγάλο καλοκαίρι, από την άλλη όμως, τα προβλήματα της παρατεινόμενης αυτής καλοκαιρίας είναι πολλά!
Όταν ανθίζουν οι αμυγδαλιές Οκτώβρη μήνα κάτι δεν πάει καλά...!
Μ.Ε
Αγαπητό Cretalive,
Από την μια πλευρά "υπερηφανευόμαστε" που στην Κρήτη έχουμε μεγάλο καλοκαίρι, από την άλλη όμως, τα προβλήματα της παρατεινόμενης αυτής καλοκαιρίας είναι πολλά!
Όταν ανθίζουν οι αμυγδαλιές Οκτώβρη μήνα κάτι δεν πάει καλά...!
Μ.Ε