Αγαπητό cretalive,
Όπου βρεθώ, αυτή η πόλη με πληρώνει ... Θα ήθελα για άλλη μια φορά να αναφερθώ στην κατάσταση που επικρατεί παντού μα παντού, χωρίς υπερβολές σε αυτή την ταλαίπωρη πόλη.
Σκουπίδια, μπάζα, πεταμένα διάφορα σπασμένα έπιπλα, στρώματα και ό,τι άλλο μπορεί να φανταστεί ο ανθρώπινος νους και από δρόμους βομβαρδισμένο τοπίο ... Πότε επιτέλους θα καταλάβουν οι αρμόδιοι ότι κάτι πρέπει να γίνει; Πότε μα πότε επιτέλους;
Γ.Φ.