Αγαπητό Cretalive,
Στη στήλη σας ΠΟΛΙΤΕΣ φιλοξενείτε την επιστολή συμπολίτη μας με θέμα "Θύμα των ανέμων η μία πινακίδα, ετοιμάζεται και δεύτερη" παρουσιάζοντας και φωτογραφίζοντας πινακίδες ιδιοκτησίας μου στην Παραλιακή.
Το πραγματικό γεγονός είναι ότι η εταιρεία μου προ ημερών προχώρησε στην αποκαθήλωση της εν λόγω πινακίδας για να γίνουν απαραίτητες εργασίες συντήρησης. Το ίδιο θα γίνει και με την έτερη πινακίδα. Λόγω της εορταστικής περιόδου και των κακών καιρικών συνθηκών, δεν ολοκληρώθηκαν οι εργασίες αυτές.
Με εκτίμηση,
Για την anodos διαφημιστική,
Χρύσα Αυγουστάκη