Αγαπητό Cretalive,
καλησπέρα σας, θα ήθελα να σας ενημερώσω για κάποια κρούσματα κλοπών που έχουν συμβεί στο Πανεπιστήμιο στον Α. Ιωάννη δίπλα από τα 3 νηπιαγωγεία και το 20 και 56 Δημοτικό.
Τη Δευτέρα το πρωι 22/01/17 όταν πήγα την κόρη μου στο σχολείο , έσπασαν το τζάμι του αυτοκινήτου μου και πήραν την τσάντα μου. Και την προηγούμενη Παρασκευή έσπασαν στο ίδιο σημείο ένα άλλο αυτοκινητο όπου έκλεψαν μια φωτογραφική μηχανη