Αγαπητό CRETALIVE,
σας παρακαλώ ζητείστε από τον αρμόδιο Αντιδήμαρχο Καθαριότητας το υπερσύγχρονο όχημα σκούπα που παρουσιάζετε σήμερα, να καθαρίζει τους χώρους και τις οδούς γύρω από τις εγκαταστάσεις του αερολιμένα "ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ" να το χρησιμοποιούν για να καθαρίζουν και το οδόστρωμα της Λεωφόρου Ικάρου από το αεροδρόμιο έως τη συμβολή της με την οδό Σταδίου (εγκαταστάσεις BMW).
Η εικόνα της πόλεως ανατολικά πράγματι αρχίζει από το αεροδρόμιο και τις οδούς που το εξυπηρετούν.
Γ.Χ.