Αγαπητό Cretalive.gr,
Διερχόμενος σήμερα με το δίκυκλο μου από Ηράκλειο- Γάζι ,στο ύψος της στροφής που είναι μετά τη ΔΕΗ και έξω από ένα συνεργείο εξατμίσεων κινδύνευσα να τραυματιστώ ΘΑΝΆΣΙΜΑ, όταν οι τροχοί του δίκυκλου μου έπεσαν μέσα σε χαντάκι.
Το χαντάκι είναι από αυτά που έχουν ανοίξει,για να περάσουν προφανώς καλώδια κτλ. Η πίσσα έχει φύγει και αποτελεί θανάσιμη παγίδα. Αυτό συμβαίνει σε ΟΛΟ το επαρχιακό οδικό δίκτυο.
Π.Μ.