Αγαπητό cretalive,
σας στέλνω ένα μήνυμα αγανάκτησης γιατί εδώ και 25 χρόνια που πάω από Σητεία για Χανιά και αντίστροφα έχω χορτάσει από απλά τροχαία μέχρι θανατηφόρα τροχαία....
Κατά τη γνώμη μου πρόκειται για μια μεγάλη κοροϊδία της Περιφέρειας Κρήτης στο λαό της.. Λεφτά για το αεροδρόμιο στο Καστέλι βρήκατε, λεφτά για το φράγμα στο Αποσελέμη βρήκατε, λεφτά για κάθετη οδό Ηρακλείου Μοιρών βρήκατε, λεφτά για την ηλεκτρική διασύνδεση Κρήτης Ελλάδας βρήκατε και καλά κάνατε όμως ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΑΚ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Γ. Ξ.