Αγαπητό cretalive,
Oι φωτογραφίες με την καθίζηση του μπαλώματος στην άσφαλτο μετά τα σκαψίματα της ΔΕΥΑΗ είναι στη συμβολή των οδών Μαγνησίας και Ιάσωνος με είσοδο μονοδρόμου από τη Λεωφόρο Ηρακλή. Σκίζονται τα ελαστικά των οχημάτων αφού η άσφαλτος είχε κοπεί με τροχό!
Οι λάκκοι είναι από την οδό Φοίνικος, είσοδος από τη Λεωφόρο Α. Παπανδρέου. Αναγκάζεσαι να πέσεις μέσα αφού λόγω στενότητας του δρόμου δε μπορείς ούτε να τους αποφύγεις!
Ζ.Π.