Αγαπητό Cretalive,
Άλλοι εκμεταλλεύονται την Κυριακή για να κανουν τη βόλτα τους, άλλοι για να κάνουν τις αγορές τους (αν είναι ανοιχτά τα καταστήματα) και άλλοι, όπως για παράδειγμα, οι οδηγοί των συγκεκριμένων οχημάτων, για να σταθμεύσουν όπου τους βολεύει!
Η φωτογραφία είναι από τον πεζόδρομο (!) της 25ης Αυγούστου στο Ηράκλειο.Και είναι ενδεικτική της εικόνας που παρουσιάζει η πόλη...
Ένας αναγνώστης