Αγαπητό Cretalive,
Για να πάμε στην δουλειά μας στη Χερσόνησο, από εδώ και πέρα θα αντιμετωπίζουμε αυτήν την κατάσταση; Κι αυτό επειδή για άλλη μια φορά καθυστέρησαν να φτιάξουν το δρόμο;
Τραγικό!
Χ.Β.
Αγαπητό Cretalive,
Για να πάμε στην δουλειά μας στη Χερσόνησο, από εδώ και πέρα θα αντιμετωπίζουμε αυτήν την κατάσταση; Κι αυτό επειδή για άλλη μια φορά καθυστέρησαν να φτιάξουν το δρόμο;
Τραγικό!
Χ.Β.