Αγαπητό cretalive,
Στην έξοδο της εθνικής οδου στο υψος του Γαζίου δημιουργήθηκε μποτιλιάρισμα με αποτέλεσμα η ουρά να φτάσει μεχρι την λωρίδα επιβράδυνσης στην Εθνική... Κάποιοι "έξυπνοι" παρέκαμψαν την ουρά και προσπάθησαν να '' χωθουν'' κλείνοντας μια ακομα λωριδα του δρόμου...
Σε 1 λεπτο παραλίγο να γινουν 3 καραμπολες απο διερχόμενα αυτοκίνητα.... Μυαλό δεν θα μπει ποτέ, είναι δεδομένο...
Τα σχόλια δικα σας!
Ε.Γ.