Αγαπητό Cretalive,
Είμαι κάτοικος του κέντρου και την τελευταία εβδομάδα δεν μπορούμε να ησυχάσουμε από τους ήχους μιας μπάντας η οποία κάνει "εμφανίσεις" επί της 25 Αυγούστου και είναι ιδιαίτερα ενοχλητικοί!
Ήθελα και να ήξερα οι αρμόδιες υπηρεσίες έχουν δώσει άδεια για αυτό? και για πόσο? ο δήμος τι κάνει? πως επιτρέπουν να γίνεται αυτό τόσο καιρό? και σίγουρα θα δημιουργούν πρόβλημα και στις κοντινές επιχειρήσεις σε ένα πολυσύχναστο σημείο του Ηρακλείου!