Αγαπητό cretalive,
Είμαι κάτοικος Ηρακλείου στην οδό μιχάηλ Αρχαγγέλου και Λεβίνου . Ο δρόμος της γειτονιάς μου όπως θα δείτε και στην φωτό που επισυνάπτω δεν έχει εξωτερικό φωτισμό με αποτέλεσμα να κινδυνεύουμε και εμείς και τα παιδιά μας τις νυχτερινές ώρες.
Η αίτηση που υπέγραψαν οι περισσότεροι κάτοικοι για τοποθέτηση εξωτερικού φωτισμό ( στύλοι ) αραχνιάζει στα συρτάρια των υπευθύνων γιατί έτσι αποφάσισαν . Όταν όμως ήταν η ώρα για την εισφορά μας σε γη και χρήμα ήταν έτοιμοι να μας ακούσουν . Αν μπορούμε να εισακουστεί το αίτημα μας μέσω εσάς θα είμασταν ευγνώμονες .....
Ε.Β.