Αγαπητό cretalive ,
ενώ έξω από το γήπεδο ο κόσμος περιμένει καρτερικά για ένα εισιτήριο και παρά τις επίσημες ανακοινώσεις ότι έχουν εξαντληθεί κάποιοι κύριοι ξένης αποστολής τα πουλάνε μαύρη αγορά σε διπλάσια τιμή! Λίγη ντροπή!
Μ.Π
Αγαπητό cretalive ,
ενώ έξω από το γήπεδο ο κόσμος περιμένει καρτερικά για ένα εισιτήριο και παρά τις επίσημες ανακοινώσεις ότι έχουν εξαντληθεί κάποιοι κύριοι ξένης αποστολής τα πουλάνε μαύρη αγορά σε διπλάσια τιμή! Λίγη ντροπή!
Μ.Π