Αγαπητό Cretalive,
Στο βίντεο μπορείτε να πάρετε μια "γεύση" του θεάματος που αντικρίζουμε κάθε πρωί όταν πάμε τα παιδιά μας στο 45ο Δημοτικό σχολείο Ηρακλείου, στην περιοχή Τρεις Βαγιές.
Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία
Γ.Ι.Κ.
Αγαπητό Cretalive,
Στο βίντεο μπορείτε να πάρετε μια "γεύση" του θεάματος που αντικρίζουμε κάθε πρωί όταν πάμε τα παιδιά μας στο 45ο Δημοτικό σχολείο Ηρακλείου, στην περιοχή Τρεις Βαγιές.
Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία
Γ.Ι.Κ.