Αγαπητό Cretalive,
Έχω έρθει στο πάρκο Kαράβολα και διαπιστώνω ότι στο πάρκινγκ έχει γίνει μια ιδιότυπη κατασκήνωση Ρόμα ενώ στο κιόσκι που καθόμαστε έχουν βάλει σκοινιά και έχουν απλώσει μπουγάδα !
Χ.Α.
Αγαπητό Cretalive,
Έχω έρθει στο πάρκο Kαράβολα και διαπιστώνω ότι στο πάρκινγκ έχει γίνει μια ιδιότυπη κατασκήνωση Ρόμα ενώ στο κιόσκι που καθόμαστε έχουν βάλει σκοινιά και έχουν απλώσει μπουγάδα !
Χ.Α.