Αγαπητό Cretalive
Σας στέλνω γιατί εδώ και μέρες μας λένε πως θα μαζέψουν τα σκουπίδια από την περιοχή αλλά μάλλον θα μείνουμε στα λόγια για άλλη μια φορά σε αυτή τη χώρα!
Σήμερα που ήρθαν πάλι οι αρμόδιοι μας είπαν μάλλον αύριο...έχουμε γεμίσει μύγες, κουνούπια, κατσαρίδες και ποντίκια! Στεργιογιαννη 67 και Μανουσομανωλη είναι η οδός... τα μόνα δύο σημεία στο Ηράκλειο που δεν έχουν μαζευτεί μετά την λήξη της απεργίας! Είναι σε δυο σημεία κάδοι σε απόσταση 100μ αμάζευτα και τα δύο...
Ελλάς το μεγαλείο σου...
Ευχαριστώ για το χρόνο σας!