Σήμερα το πρωί στην εκπομπή της Κατερίνας Καραβάτου «Στη φωλιά των Κου Κου» συνέβη ένα απρόοπτο και ευχάριστο γεγονός.
Ο Στέφανος Κωνσταντινίδης, λίγο πριν το πρώτο διαφημιστικό διάλειμμα έκανε νόημα στην Κατερίνα Καραβάτου για να προχωρήσει άμεσα σε διαφημίσεις καθώς βιαζόταν να φύγει.
Μετά το break, η παρουσιάστρια της εκπομπής ανακοίνωσε στους τηλεθεατές: «Η γυναίκα του Στέφανου μας γεννάει, θα γίνει για δεύτερη φορά μπαμπάς! Έχει φύγει τρέχοντας, μόλις έσπασαν τα νερά και περιμένουμε από στιγμή σε στιγμή τα πολύ μεγάλα νέα»!