Η πρεμιέρα που είχε χθες ο Snik στο Club 22 καθυστέρησε λίγο γιατί παρόλο που ο ράπερ είχε προγραμματίσει να εμφανιστεί στις 01:00 έφτασε με μιάμιση ώρα καθυστέρηση στο μαγαζί. Η σύντροφός του, Ηλιάνα Παπαγεωργίου, ήταν… άφαντη στην πρεμιέρα του.
Η πρεμιέρα που είχε χθες ο Snik στο Club 22 καθυστέρησε λίγο γιατί παρόλο που ο ράπερ είχε προγραμματίσει να εμφανιστεί στις 01:00 έφτασε με μιάμιση ώρα καθυστέρηση στο μαγαζί. Η σύντροφός του, Ηλιάνα Παπαγεωργίου, ήταν… άφαντη στην πρεμιέρα του.