Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της εγχώριας show biz. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια μίλησε στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού για τη συμβίωσή της με τον τραγουδιστή λέγοντας ποια είναι τα "ελαττώματά" του εκείνα που δυσκολεύουν τη συμβίωση.
Όπως τόνισε η Ζέτα Μακρυπούλια, η καθημερινότητά της άλλαξε όταν ο σύντροφος της ασπάστηκε τον βεγκανισμό και έπαψε να καταναλώνει κρέας και παράγωγα αυτού.