Έφυγε από την Μύκονο το διάσημο σχεδιαστικό δίδυμο και ήρθε ακόμη ένας κορυφαίος designer: ο Giorgio Armani (περί ου ο λόγος) εθεάθη στα κοσμοπολίτικα Ματογιάννια και έγινε το «έλα να δεις... ο Armani!».
Η κάμερα του Mykonos Live TV τον πέτυχε χαλαρό και πολύ κομψό για την ηλικία του να βολτάρει στα γραφικά στενοσόκακα. Ο signore Armani ήταν πολύ διακριτικός, χωρίς δηλαδή να δίνει καμία λαβή για σχόλια.