Ο Δημήτρης Κοργιαλάς μίλησε στην εκπομπή Καλοκαίρι Μαζί στις 10 για τη σχέση που έχει με το παιδί του. Είπε συγκεκριμένα ότι είναι ο μεγάλος του έρωτας. Αποκάλυψε επίσης ότι δεν έχει κάνει ακόμα πρόταση γάμου στη Φωτεινή, τη σύντροφό του.
Ο Δημήτρης Κοργιαλάς μίλησε στην εκπομπή Καλοκαίρι Μαζί στις 10 για τη σχέση που έχει με το παιδί του. Είπε συγκεκριμένα ότι είναι ο μεγάλος του έρωτας. Αποκάλυψε επίσης ότι δεν έχει κάνει ακόμα πρόταση γάμου στη Φωτεινή, τη σύντροφό του.