Το ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας και ο φωτογραφικός φακός του gossip-tv.gr, τους εντόπισε σε γνωστό εμπορικό κέντρο και τους απαθανάτισε λαμπερούς και πιο χαρούμενους από ποτέ.
Ο λόγος φυσικά για την Μαρία Ηλιάκη και τον σύντροφό της, Στέλιο Μανουσάκη.
Έκαναν τα ψώνια τους, απόλαυσαν το καφεδάκι τους, ενώ την περισσότερη ώρα περπατούσαν αγκαλιασμένοι, κάτι που μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.
Ο Στέλιος, ζει και εργάζεται στην Ελβετία, οπότε κάθε φορά που το ζευγάρι καταφέρνει να είναι μαζί, φροντίζει να περνάει καλά και να αναπληρώνει τον χαμένο χρόνο.