Η παρουσιάστρια και ο επιχειρηματίας θα παντρευτούν στις 10 Ιουνίου και για την πιο ξεχωριστή στιγμή της ζωής τους επέλεξαν τον αγαπημένο τους προορισμό... την Μύκονο.
Το ηλεκτρονικό μήνυμα που έστειλαν στους φίλους τους είχε φωτογραφία με το αγαπημένο τους σκύλο τον Χουτς, ενώ στην εικόνα αναγράφονται τα ονόματά τους και η ημερομηνία που θα τελεστεί το μυστήριο.
Το ζευγάρι διάλεξε τον νησί των ανέμων διόλου τυχαία, μιας και επισκέπτονται την Μύκονο πολύ συχνά, κυρίως το καλοκαίρι.