Η ηθοποιός, Κωνσταντίνα Μιχαήλ, είναι πλέον και πτυχιούχος Θεολόγος.
Η ηθοποιός πριν από λίγο καιρό αποφάσισε να ξανακάτσει στα ακαδημαϊκά θρανία και τελικά να καταφέρει να πάρει το πολυπόθητο πτυχίο της από τη Θεολογική Σχολή του Πανεπιστημίου Αθηνών!
Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ, ανέβασε στο λογαριασμό της στο Facebook φωτογραφίες με τη χαρακτηριστική τήβεννο της ορκωμοσίας ενώ έγραψε ένα πολύ συγκινητικό μήνυμα ενθαρρύνοντας όλους τους νέους να σπουδάσουν.