Ενα από τα πρώτα πράγματα που πολλές γυναίκες ξεφορτώνονται με ευκολία στις διακοπές είναι το μέικ απ. Σε αυτή την κατηγορία ανήκει και η ηθοποιός Ζέτα Δούκα, πράγμα περίεργο για άνθρωπο της σόου μπίζνες. Αυτό αποδεικνύει η φωτογραφία από την τελευταία ημέρα των διακοπών της στην Κρήτη.
Η Ζέτα ανέβασε στα social media την ίδια και την κορούλα της σε μία φωτογραφία που τη βλέπουμε χαρούμενη, ξεκούραστη και χωρίς ίχνος μακιγιάζ.