Ο Μιχάλης Μουρούτσος μπορεί να βρίσκεται στον Άγιο Δομίνικο, όπου συμμετέχει στον δεύτερο κύκλο του Survivor, όμως το μυαλό του είναι και λίγο στην Ελλάδα και στην αγαπημένη, Λάουρα Νάργες.
Και αυτό επιβεβαιώθηκε περίτρανα στο χθεσινό επεισόδιο του reality επιβίωσης, όπου έπειτα από μία νίκη του στη μάχη για το έπαθλο των ανέσεων της αφιέρωσε τη νίκη. Συγκεκριμένα, όντας λαχανιασμένος έγραψε το όνομά της στην άμμο και ξάπλωσε δίπλα.
Δείτε το βίντεο από το gossip-tv.gr: