Η Όλγα Κεφαλογιάννη είναι πρέσβης του ανθρωπιστικού έργου της HOPEgenesis που δραστηριοποιείται στον τομέα της υγείας και της κοινωνικής πρόνοιας, με όραμα να ανατρέχει το κλίμα της υπογεννητικότητας στην Ελλάδα.
Η Όλγα Κεφαλογιάννη είναι πρέσβης του ανθρωπιστικού έργου της HOPEgenesis που δραστηριοποιείται στον τομέα της υγείας και της κοινωνικής πρόνοιας, με όραμα να ανατρέχει το κλίμα της υπογεννητικότητας στην Ελλάδα.