Τόσο η φωνή, η ντοπιολαλιά της, η ερμηνεία του συγκεκριμένου τραγουδιού αλλά και η εμφάνιση της Κωνσταντίνας Παπαστεφανάκη τρέλανε τους κριτές. Η Έλενα Παπαρίζουν πατώντας το κουμπί "Σε θέλω", γύρισε ακούγοντας τις πρώτες νότες, ενώ στη συνέχεια γύρισαν και οι άλλοι τρεις κριτές.
Η παίκτρια από την πλευρά της, μόλις είδε και τις τέσσερις καρέκλες να γυρνάνε, έπαθε σοκ. «Γυρίσατε και οι τέσσερις; Θα τρελαθώ», κρατώντας το κεφάλι της και καθισμένη στα γόνατα.
Άκουσε από όλους σπουδαία σχόλια, με τους κριτές μάλιστα να λένε ότι - αν και λαϊκή τραγουδίστρια - τους θυμίζει εμφανισιακά την Amy Winehouse. Η ίδια δεν ήξερε σε ποια ομάδα να πάει, τελικά επέλεξε την ομάδα της Έλενας Παπαρίζου, που άλλωστε από τα πρώτα δευτερόλεπτα γύρισε, δηλώνοντας ότι τη θέλει στην ομάδα της!