Κόρη παίκτη με μακρά θητεία στον ΟΦΗ πήγε και σάρωσε στο γνωστό ριάλτι του Star.
Για τους φίλους του ΟΦΗ το το όνομα Τζίνα Χανιωτάκη φέρνει μνήμες από το ένδοξο παρελθόν της ομάδας. Η πανέμορφη Κρητικιά είναι η κόρη του παλαίμαχου τερματοφύλακα του ΟΦΗ, Κώστα Χανιωτάκη και από το βράδυ της Τρίτης έχει τραβήξει πάνω της τα φώτα της δημοσιότητας λόγω της συμμετοχής της στο γνωστό ριάλιτι του Star «Next Top Model».