Την Φωτεινή Ψυχίδου, που χώρισε πρόσφατα με τον Δημήτρη Κοργιαλά, πέτυχε ο φακός του περιοδικού YOU μαζί με τον φωτογράφο Σπύρο Πώρο τη μέρα των ερωτευμένων, 14 Φεβρουαρίου, βάζοντας μπρος τα σενάρια περί νέας σχέση της.
Την Φωτεινή Ψυχίδου, που χώρισε πρόσφατα με τον Δημήτρη Κοργιαλά, πέτυχε ο φακός του περιοδικού YOU μαζί με τον φωτογράφο Σπύρο Πώρο τη μέρα των ερωτευμένων, 14 Φεβρουαρίου, βάζοντας μπρος τα σενάρια περί νέας σχέση της.