Ο σχεδιαστής Πάρης Βαλταδώρος, που τα φορέματα του φόρεσαν στην δοκιμασία του τελικού του GNTM η Κάτια, η Άννα Μαρία και η Κέισι, καλεσμένος της Κατερίνας Καινούργιου, παρουσιάζει τις δημιουργίες του.
Ο σχεδιαστής Πάρης Βαλταδώρος, που τα φορέματα του φόρεσαν στην δοκιμασία του τελικού του GNTM η Κάτια, η Άννα Μαρία και η Κέισι, καλεσμένος της Κατερίνας Καινούργιου, παρουσιάζει τις δημιουργίες του.