Ο Λεωνίδας Κακούρης και η Κάτια Δανδουλάκη είχαν συνεργαστεί και στο παρελθόν σε θεατρική παράσταση το 1992. Με αφορμή τη συνεργασία αυτή, ο Λεωνίδας Κακούρης που υποδύεται τον αδελφό της στη δημοφιλή σειρά "Άγριες Μέλισσες" σχολίασε την ... ηλικία της Κάτιας Δανδουλάκη, η οποία έχει ιδιαίτερα καλή σχέση με τον χρόνο.
Τη διαμαρτυρία του Λεωνίδα Κακούρη μετέφερε η ίδια η δημοφιλής ηθοποιός σε τηλεοπτική εκπομπή.