«Να στείλω ένα φιλί σε κάποιον που μου ζήτησε να βάλω κραγιόν και το έβαλα… Ευχαριστώ! Και δεν είναι αυτός που νομίζετε» είπε η παρουσιάστρια και έστειλε ένα μεγάλο φιλί!
Αφού δεν είναι ο Ματέο, Ελένη, τότε σε ποιον στέλνεις φιλάκι; Δείτε το βίντεο!
«Να στείλω ένα φιλί σε κάποιον που μου ζήτησε να βάλω κραγιόν και το έβαλα… Ευχαριστώ! Και δεν είναι αυτός που νομίζετε» είπε η παρουσιάστρια και έστειλε ένα μεγάλο φιλί!
Αφού δεν είναι ο Ματέο, Ελένη, τότε σε ποιον στέλνεις φιλάκι; Δείτε το βίντεο!