Στο πένθος έχει βυθιστεί τις τελευταίες ώρες η σύζυγος γνωστού τραγουδιστή Γιάννη Βαρδή, Νατάσα Σκαφίδα καθώς έφυγε από τη ζωή ένα αγαπημένο της πρόσωπο.
Συγκεκριμένα, την τελευταία του πνοή άφησε ο πολυαγαπημένος της παππούς
Η Νατάσα Σκαφίδα δημοσίευσε μια φωτογραφία στο προφίλ της στο Instagram, την οποία συνόδευσε με ένα συγκινητικό κείμενο.
«Πούλη πούλη πούλη μου, παππούλη μου καλέ, λεβέντη μου, σαν σήμερα πριν από 3 χρόνια μου έβγαλες αυτή την φωτογραφία που είχες αγκαλιά το Κατερινάκι μας και σήμερα το πρωί, έφυγες ,έφυγες έτσι αναπάντεχα και δεν πρόλαβες να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου και τον Αντωνάκη μας παππούκα μου... Εύχομαι η ψυχούλα σου να αναπαυθεί και να ξεκουραστείς, να μας προσέχεις από εκεί ψηλά, να ξέρεις πως όλοι εμείς σε λατρεύουμε και θα σε θυμόμαστε για πάντα... Σ' αγαπάω παππούλη μου μέχρι τον ουρανό και ακόμα παραπάνω...».