Για την φίλη της, Ντένια Αγαλιανού, μίλησε η πρώην παίκτρια του GNTM Δήμητρα Αλεξανδράκη που ήταν καλεσμένη στην εκπομπή, καθώς σύγκρινε το φετινό GNTM με εκείνο στο οποίο συμμετείχε η ίδια και η φίλη της.
Η πρώην παίκτρια του GNTM Δήμητρα Αλεξανδράκη μιλάει για το φετινό GNTM, το οποίο παρακολουθεί, δηλώνοντας φαν της Κάτιας αλλά και σχολιάζει την διπλή αποχώρηση της Κωνσταντίνας και της Πόπης από το χθεσινό επεισόδιο.