Η ηθοποιός απολαμβάνει τον ήλιο και τη θάλασσα στην Κρήτη από όπου και πόσταρε στο Instagram τη φωτό που έκανε πολλούς να απορούν.
Στη φωτογραφία αυτή, η Ελένη Βαΐτσου, εντελώς αμακιγιάριστη, σταύρωσε τα πόδια της τα έφερε στο στήθος της και φωτογραφήθηκε με τρόπο που... ξεγελάει. Και κάπως έτσι όλοι αναρωτιούνται τελικά φοράει μαγιό ή όχι;
Φυσικά, δεν ήταν η μόνη φωτογραφία που πόσταρε η Ελένη Βαΐτσου από την Κρήτη. Ακολούθησαν και άλλες, από τις οποίες, όμως, δεν δημιουργούνταν καμία απορία: