Aπό τη σοκολάτα Παυλίδη στα Caprice και μετά στα γαριδάκια! Όλοι αγαπούμε τα ελληνικά σνακ αλλά τι λένε οι ξένοι για όλα αυτά τα παχυντικά, λαχταριστά τρόφιμα που εμείς λατρεύουμε;
Τι τους άρεσε και τι τους έκανε εντύπωση;
Aπό τη σοκολάτα Παυλίδη στα Caprice και μετά στα γαριδάκια! Όλοι αγαπούμε τα ελληνικά σνακ αλλά τι λένε οι ξένοι για όλα αυτά τα παχυντικά, λαχταριστά τρόφιμα που εμείς λατρεύουμε;
Τι τους άρεσε και τι τους έκανε εντύπωση;