Βίντεο από τα backstage του «Best Friend's Fear» κοινοποίησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram, η Δανάη Μπάρκα, κόρη της Βίκυς Σταυροπούλου, η οποία μαζί με τον Σάββα Πούμπουρα οργάνωσαν μία φάρσα- θρίλερ στη μητέρα της, που σίγουρα θα την θυμάται για χρόνια.
Μετά την αποκάλυψη της αλήθειας, μητέρα και κόρη πήγαν στο κοντρόλ της εκπομπής όπου ακόμα και εκεί, η Δανάη δοκίμασε να τρομάξει τη μητέρα της η οποία ακόμα δεν είχε συνέλθει.
«Αυτό έγινε αμέσως μετά την φάρσα. Πήγαμε στο «κοντρόλ» να δει λίγα πλάνα απ αυτό που μόλις είχε γυριστεί! Εμείς γελάσαμε πολύ/ αυτό να θυμάστε (Δεν θα κάναμε ποτέ κάτι επικίνδυνο για την μανούλα)», έγραψε χαρακτηριστικά η Δανάη Μπάρκα.