Η Έρρικα Πρεζεράκου μιλάει για την συμμετοχή της στο Just the 2 of Us ως παίκτρια και απαντάει για το τι θα ήθελε από τον coach της, τον τραγουδιστή που θα επιμελείται την εμφάνιση και τους μουσικούς πειραματισμούς.
Η Έρρικα Πρεζεράκου μιλάει για την συμμετοχή της στο Just the 2 of Us ως παίκτρια και απαντάει για το τι θα ήθελε από τον coach της, τον τραγουδιστή που θα επιμελείται την εμφάνιση και τους μουσικούς πειραματισμούς.