Η Άννα Παναγιωτοπούλου μίλησε στο Καλοκαίρι Μαζί στις 10 για τις απολαβές της την “χρυσή” εποχή της τηλεόρασης, για τον ρόλο της Μαντάμ Σουσου που λάτρευε αλλά και γιατί δεν πήγε να δει τη “Μαντάμ Σουσού” στο θέατρο.
Η Άννα Παναγιωτοπούλου μίλησε στο Καλοκαίρι Μαζί στις 10 για τις απολαβές της την “χρυσή” εποχή της τηλεόρασης, για τον ρόλο της Μαντάμ Σουσου που λάτρευε αλλά και γιατί δεν πήγε να δει τη “Μαντάμ Σουσού” στο θέατρο.