Μετωπική σύγκρουση δύο οχημάτων σημειώθηκε σήμερα το πρωί λίγο μετά τις 7, στην Εθνική οδό Χανίων Ρεθύμνου, κοντά στο σημείο της εκκλησίας του Αγίου Ραφαήλ.
Πιο συγκεκριμένα δύο οχήματα συγκρούστηκαν μεταξύ τους με αποτέλεσμα να τραυματιστούν δύο άτομα ελαφρά.
Άμεση ήταν η επέμβαση του ΕΚΑΒ που μετέφερε τον ένα τραυματία στο Γενικό Νοσοκομείο Χανίων, ενώ ο δεύτερος τραυματίας μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο Ρεθύμνου με δικό του όχημα.
Τα αίτια του τροχαίου ερευνά η τροχαία