Η απληστία της κλέφτρας τελικά της στοίχισε!
Ο λόγος για μία 26χρονη που κατά το χρονικό διάστημα ,από τον Οκτώβριο 2016 έως τον Φεβρουάριο 2017, έκλεβε συστηματικά από επιχείρηση και οικία ιδιοκτησίας 34χρονης διάφορα ποσά, στον Πλατανιά.
Η 26χρονη είχε αφαιρέσει συνολικά το ποσό των 2.000 ευρώ αλλά η αστυνομία "της το ΄βγαλε ξινό"!
Από την εμπεριστατωμένη αστυνομική έρευνα και προανάκριση της ανωτέρω Υπηρεσίας και την κατάλληλη αξιοποίηση στοιχείων, προέκυψε ότι η 26χρονη διέπραξε τις κλοπές
Για την υπόθεση σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος της.
Η προανάκριση διενεργείται από την Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Χανίων.