Συνεδριάζει τη Δευτέρα και ώρα 14:00 η δημοτική κοινότητα Ιεράπετρας.
Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31) με θέμα:
«Προέγκριση Ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος «ΠΩΛΗΣΗΣ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ ΖΩΩΝ ΚΑΙ ΩΔΙΚΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ» στον Σπυριδάκη Μιχαήλ που βρίσκεται στην οδό Κύπρου 21 στην Ιεράπετρα.
Προέγκριση Ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος «ΚΑΤΕΨΥΜΕΝΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ» στη Μανωλάκη Αικατερίνη που βρίσκεται στην οδό Ψυλλινάκη και Καρδίτση 1 στην Ιεράπετρα.