Τον Αντιπεριφερειάχη Χανίων, κ. Απόστολο Βουλγαράκη, επισκέφτηκαν σήμερα, Πέμπτη 6 Απριλίου 2017, τα Μέλη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων του Δήμου Χανίων, που αναδείχθηκε από τις εκλογές της 27ης Μαρτίου, και ο Πρόεδρος του, κ. Γρηγόρης Γκουλούσης.
Κατά τη διάρκεια αυτής της επίσκεψης γνωριμίας στον κ. Βουλγαράκη, το νέο Δ.Σ. παρουσίασε τους στόχους και τον προγραμματισμό του. Ο Αντιπεριφερειάρχης συνεχάρη τα μέλη του νέου Δ.Σ., τους ευχήθηκε καλή επιτυχία στο έργο τους, και υπογράμμισε ότι η Περιφερειακή Ενότητα Χανίων θα είναι αρωγός αυτού του έργου, όπως το έχει πράξει και μέχρι τώρα.