Ανακοίνωση
"Συνεχίζουμε ασυμβίβαστα στο δρόμο του αγώνα για τη γυναικεία ισοτιμία και τις σύγχρονες ανάγκες μας ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΟΤΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΩΝ Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, Δ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ, ΦΑΙΣΤΟΥ & Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ- ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑΤΗΣ ΟΓΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/11/2016 ΣΤΟ ΠΟΛΥΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ:
ΟΜΙΛΙΑ
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ & ΑΡΧΕΙΑΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑΠΑΙΔΙΑ"