Χαιρετίσματα στην αγαπημένη του Κρήτη και στους φίλους του στο νησί έστειλε ο δημοφιλής μουσικός Manu Chao μέσα από την επίσημη ιστοσελίδα του στο facebook.
Ο σπουδαίος δημιουργός σε ανάρτηση του αναφέρει : Χαιρετίσματα στην Ελλάδα, στην Κρήτη στην υπέροχη Χαρούλα, και στον μικρό της μαέστρο, ευχαριστούμε για όλα θα ανταμώσουμε σύντομα !
Στο βίντεο που έχει αναρτήσει ο διάσημος μουσικός συνοδεύει με την κιθάρα του έναν μικρό ταλαντούχο λυράρη !