Η 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης γνωστοποιεί ότι σήμερα, 31 Ιανουαρίου 2017, ορκίστηκε και ανέλαβε υπηρεσία στο ΠΕΔΥ Πολυδύναμο Π.Ι. Χώρας Σφακίων, ως μόνιμος ιατρός σε θέση Επιμελητή Β’, ο κος Ηλίας Μπαλαμάσιας, Γενικός Ιατρός.
Η 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης γνωστοποιεί ότι σήμερα, 31 Ιανουαρίου 2017, ορκίστηκε και ανέλαβε υπηρεσία στο ΠΕΔΥ Πολυδύναμο Π.Ι. Χώρας Σφακίων, ως μόνιμος ιατρός σε θέση Επιμελητή Β’, ο κος Ηλίας Μπαλαμάσιας, Γενικός Ιατρός.