Ο όμορφος γάτος είναι χρώματος μπεζ - άσπρο με σιέλ μάτια. Χάθηκε στις 6 το απόγευμα της Πέμπτης (01/02) έξω από το κτηνιατρίο του κ. Δασκαλάκη στην περιοχή αριστερά στον παράδρομο των φαναριών του ΠΑΓΝΗ. Έχει στειρωθεί πρόσφατα, ο γάτος έχει ένα τραύμα δεξιά στον κρόταφο, φορά κόκκινο περιλαίμιο και ακούει στο όνομα ''Ηρακλής''.
Aν δείτε κάτι μπορείτε να επικοινωνήσετε είτε με το Cretalive, είτε στο τηλ 6945562517 ή ακόμα και με το κτηνιατρείο 2810 - 263093. Επίσης, δίνεται αμοιβή από τον ιδιοκτήτη του γάτου